podklad menu
V  roku  2003  sa  vedenie  spoločnosti  rozhodlo  vybudovať tenisový  areál  na  ploche  8000  m2   v  Michalovciach.  Po dobudovaní I. etapy v roku 2004 pribudla k stavebnej činnosti aj športová činnosť. Do používania bola odovzdaná krytá  tenisová hala s dvoma tenisovými dvorcami určenými pre  celoročnú prevádzku a štyri otvorené tenisové dvorce s tribúnou a umelým osvetlením. Zariadenie  má  slúžiť  pre  aktívny  oddych  Michalovčanov a ľudí zo širokého okolia. Vytvára podmienky aj pre profesionálny šport a výchovu mladých talentov. V neposlednom rade ho môžu využívať aj zamestnanci spoločnosti. V roku 2006 bola dokončená budova prevádzkového objektu. Obsahuje priestory pre prevádzku, šatne, sociálne zariadenia, sprchy, denný bar, spoločenskú miestnosť, posilňovňu, saunu. Celý projekt má však ešte širšiu myšlienku, ktorou je vybudovať viacúčelovú halu s umelým povrchom a hlavne postaviť penzión s  relaxačnou  časťou  „Vitálny  svet“.  Poslednou etapou má byť úprava toku rieky Laborec a sprístupnenie brehu pre využitie ako letné kúpalisko.
logo_teniscentrum
Od roku 2005 je stavebná spoločnosť SCORP akcionárom a v súčasnosti majoritným akcionárom MFK Zemplín Michalovce, a.s.,
ktorej hlavou činnosťou je činnosť športového klubu MFK Zemplín Michalovce. Stavebná spoločnosť Scorp významnou mierou podporuje športové aktivity, ktorých výsledkom je aj rekonštrukcia futbalového štadióna v roku 2009. Druhá etapa rekonštrukcie osvetlenie hracej plochy bolo ukončené v roku 2012. Futbalisti MFK Zemplín Michalovce sú v súčasnosti účastníkom Fortuna ligy.
logo_MFK
stadion_tribuna
MFK_zostava
Teniscentrum_01
V súčasnosti je tenisový areál Scorp v prenájme.Nájomcom je GMI Centrum, v ktorom začal sídliť klub Tenis Junior Club Michalovce.. Tu je link na nájomcu:
http://www.gmi.sk/

vrchny lem
Vitajte na stránke SCORP, spol. s r.o. Michalovce
blokovac

SCORP stavebníctvo